ارتباط با مدیرعامل
ارتباط با مدیرسایت
تقویم
 
شنبه
1393
آبان
3
 
تصویر تصادفی(پروژه ها)
نظر سنجی مطالب سایت
نظر سنجی محتوای سایت
 
آمار بازدیدکنندگان
5امروزmod_vvisit_counter
133دیروزmod_vvisit_counter
741این هفتهmod_vvisit_counter
898هفته گذشتهmod_vvisit_counter
3151این ماهmod_vvisit_counter
4069ماه گذشتهmod_vvisit_counter
262020کل بازدیدهاmod_vvisit_counter
بازدیدکنندگان: 1 مهمان, 1 ربوت حاضر
IP شما: 54.82.121.218
 , 
امروز: 03 آبان 1393

خبرهاي روز

اطلاعیه مهم برای شهرداری های تابعه استان سمنان و دیگر شهرستان های کشور


احتراماً به استحضار می رساند این سازمان آمادگی دارد نسبت به تأمین نمک فله ای در فصول سرما جهت استفاده در سطوح جاده ها با بهترین قیمت اقدام نماید.....لذا در صورت نیاز ، میزان درخواستی را اعلام تا اقدامات لازم معمول گردد. در ضمن کرایه حمل به عهده خریدار می باشد . لطفاً جهت اطلاعات بیشتر با واحد بازرگانی (داخلی 115) آقای نفیسی فر تماس حاصل نمایید.

 

متن مدیرعامل محترم سازمان به جناب آقای مهندس محمد غلامی :


 

نظر به سوابق و تجربه و توانمندی در امور عمرانی ، فنی و اجرایی ، جنابعالی را به عنوان سمت معاونت فنی و مهندسی سازمان منصوب می نمایم.امید است با استعانت از خداوند متعال و تلاش و بهره گیری از کلیه ظرفیت ها و امکانات در پیشبرد اهداف سازمان موفق و مؤید باشید.7/23
با احترام
مجتبی هروی
مدیر عامل سازمان
 

آقای مهندس هروی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان با آقای دکتر دامنگیر مدیر کل محترم حفاظت محیط زیست استان سمنان در رابطه با مباحث زیست محیطی شهرک های صنعتی متعلق به سازمان همیاری دیدار و راهکار های اجرایی مطرح گردید.

 

طی حکمی از سوی معاونت محترم امور عمرانی استاندار و ریاست هیئت مدیره سازمان، آقای مهدی میرزایی به عنوان مدیر امور مالی سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان در مهر ماه 1393 منصوب گردید.


 

روز یکشنبه 6 اسفندماه، به مناسبت شصتمین سالگرد زلزله روستای طرود سمینار مهندسی زلزله با همکاری معاونت امور عمرانی استانداری سمنان، سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان، پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله و اداره کل راه مسکن و شهرسازی استان سمنان برگزار گردید که مهمانان این برنامه اساتید و دانشجویان دانشگاههای استان و سخنرانان، مهندس جانفشان(معاون امور عمرانی استانداری سمنان)، دکتر زارع(معاونت پژوهشی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله)، دکتر حسینی(عضو پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله) و دکتر خیرالدین(ریاست دانشگاه سمنان) بودند.

 

در جلسه مورخ 91/10/13 كه در فرمانداري گرمسار با حضور استاندار محترم سمنان، نماينده گرمسار ، فرماندار ، بخشدار و مديران محيط زيست ، صنايع و معادن و همچنين مدير عامل سازمان و مدير شهركهاي صنعتي مصوب شد كه نسبت به احداث پل هوايي روستاي كرند  با هماهنگي سازمان و شهرداري توسط شهرداري اقدام گردد.همچنين مقرر گرديد كه دانشگاه دولتي گرمسار توسط سازمان مسكن و شهرسازي احداث گردد.


 

روز یکشنبه سوم دیماه 1391 در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان جناب آقای مهندس مجتبی هروی با انتخاب از سوی استاندار محترم سمنان و رای اکثریت آراء شهرداران استان و اعضاء شورای سازمان به عنوان مدیرعامل سازمان انتخاب گردید.

 

دومين همايش تجليل از کارآفرينان برتر اين شهرستان با همکاري شهرداري، شوراي اسلامي شهر و تعدادي از دستگاههاي اجرايي در تالار اجتماعات خوارزمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دامغان برگزار شد.در اين همايش از 12 کارآفرين برتر که در زمينه ايجاد اشتغال و سرمايه‌گذاري در بخشهاي صنعت و معدن، کشاورزي و دامپروري و نيز بخش خدمات در اين شهرستان نقش آفرين بودند تجليل و تقدير شد.

 

در مورخ 29 آذرماه 1391 جلسه اي در شهرك صنعتی فجر گرمسار با حضور مدیرعامل سازمان،مدیر شهرکهای صنعتی، نماينده شهرستان گرمسار(آقاي كاتب) و بخشدار ايوانكي و مديران اداره برق، مخابرات و گاز تشكيل شد و مشكلات شهرك مورد بررسي قرار گرفت كه نتیجه آن در ادامه آمده است :

 

روز دوشنبه 20 آذرماه مدیرعامل سازمان به همراه مدیر موسسه معادن همیار تولید (آقای افضلی) و مدیر شهرک های صنعتی (آقای مقدم) از معدن چاه شیرین و دپوها و سنگهای لاشه موسسه معادن همیار تولید بازدید بعمل آوردند که طی این بازدید مقرر گردید متقاضی سنگ لاشه نسبت به حمل و بارگیری سنگهای موجود به مقدار 100 هزار تن اقدام نماید تا در پروژه خود به دلیل مقاومت بالای سنگ مورد استفاده قرار گیرد.

 

پروژه مجتمع مروارید در شاهرود که طی تفاهم نامه ای فی مابین سازمان و اداره کل راه شهرسازی استان سمنان منعقد گردیده است در زمینی به مساحت 4084 مترمربع اجرا خواهد گردید.

 

در ادامه همکاری فی مابین سازمان با شهرداری بسطام و با توجه به طرح ایجاد فضای کار و عرضه محصولات مورد نیاز شهروندان و اهالی محترم منطقه بسطام، با موافقت شورای شهر بسطام قرارداد مشارکتی با شهرداری بسطام در این رابطه منعقد گردیده است.


 

روز دوشنبه 22 آبانماه مدیرعامل سازمان به همراه معاونت عمرانی استانداری سمنان (رئیس هیئت مدیره سازمان) و معاونت سیاسی امنیتی استانداری سمنان از سومین نمایشگاه مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریهای سراسر کشور و همچنین غرفه سازمان همیاری در این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند.

 

روز یکشنبه نهم مهرماه مدیران حقوقی و بازرگانی و معاونت سازمان به همراه مدیرعامل از شهر دیباج و مناطق گردشگری آن بازدید کرده و در خصوص اجرای پروژه های گردشگری در آن شهر با شهردار به بحث و تبادل نظر نشستند.

 

 

روز یکشنبه 9 مهرماه مدیرعامل و مدیران به همراه معاونت سازمان از شهر کلاته رودبار بازدید به عمل آورده و در خصوص پروژه های مشارکتی و گردشگری آن شهر به بحث و تبادل نظر نشستند.

 

روز یکشنبه 9 مهرماه مدیرعامل سازمان به همراه مدیران حقوقی و بازرگانی و معاون سازمان با شهردار امیریه در محل شهرداری امیریه ملاقات داشته و در خصوص تاسیسات شن و ماسه آن شهرداری بحث و تبادل نظر انجام داده و مقرر گردید طبق صورتجلسه تنظیمی طرفین نسبت به انجام تعهدات اقدام نمایند.

 

روز پنجشنبه 30 شهریور ماه مدیرعامل و معاونتهای سازمان از پروژه ترمینال مهدیشهر و پیشرفت کار آن با حضور شهردار مهدیشهر و پیمانکار مربوطه بازدید کردند.

 

روز پنجشنبه 30 شهریورماه مدیرعامل سازمان جناب آقای مهندس هروی به همراه معاونت مالی اداری، معاونت سرمایه گذاری، معاونت فنی و مهندسی سازمان با حضور جناب آقای نخستین شهردار مهدیشهر از کارخانه آسفالت شهرداری مهدیشهر با هدف سرمایه گذاری  بازدید کرده و در این مورد مذاکرات مربوطه صورت پذیرفت.

 

اولین همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری در طرح‌های شهرداری‌ها و دهیاری های ایران روز شنبه 18 شهریورماه در محل همایشهای کشور با اهداف معرفی طرح های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت تعامل صاحبان سرمایه (سرمایه‌گذاران) و کار آفرینان شهری (شهرداری‌ها) برای توسعه شهرها و ... برگزار گردید. سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان نیز با طرح های خود از قبیل سرمایه گذاری در معادن و شهرکهای صنعتی در ازن نمایشگاه شرکت نمود.

 

طی بازدیدی روز یکشنبه 5 شهریورماه از شهرک صنعتی فجر گرمسار مقرر گردید در خصوص جمع آوری آبهای صطحی در محل سیلاب گیر نقشه برداری گشته و برداشت صورت گیرد. همچنین حد فاصل میدان شقایق تا انتهای جنوبی بلوار شرقی غربی و جنوبی با عرض مناسب طراحی گردد و جهت انجام جدول گذاری کارگاه ساخت جدول نیز اقدام گردد.

 

روز یکشنبه 5 شهریورماه آقای مهندس هروی (مدیرعامل سازمان) به همراه مدیران واحدهای فنی و اجرایی، سرمایه گذاری و شهرکها از شهرک صنعتی جنت آباد ایوانکی بازدید کردند که طی این بازدید مقرر گردید جهت اخذ موافقت واگذاری 200 هکتاری ضلع غربی شهرک پیگیری روزانه انجام گیرد و همچنین پیشنهاداتی نیز جهت درآمدزایی در شهرک مورد بحث و بررسی انجام گرفت.

 

روز شنبه 4 شهریور ماه یک دستگاه آمبولانس مزدا با کلیه امکانات لازم توسط واحد بازرگانی سازمان به شهرداری دامغان تحویل داده شد.

 

روز یکشنبه 5 شهریور ماه طی بازدید مدیرعامل سازمان و مدیران واحدها از کارخانه تولید قطعات بتنی سازمان در شهرک صنعتی جنت آباد ایوانکی، بر نظارت هرچه بیشتر بر پروژه و سرعت بخشیدن به انجام کار تاکید گردید تا هرچه سریعتر بهره برداری از آن آغاز گردد.

 

روز یکشنبه 5 شهریور ماه مدیرعامل سازمان به همراه سایر مدیران از کارخانه آسفالت سازمان بازدید کرده و جهت راه اندازی مجدد کارخانه و بهره برداری بیشتر و بهتر از آن بحث و گفتگو انجام داده و مقرر گردید تا مذاکرات لازم با متقاضیان انجام گردد.

 

در روز شنبه یکم شهریور ماه دو ستگاه  کامیون بنز 1924  با نصب سیستم مکانیزه پرس زباله به شهرداری شاهرود تحویل گردید که دارای گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش ده ساله است.

 

روز شنبه 21 مردادماه با حضور کلیه کارکنان مدیران و معاونین سازمان ضیافت افطاری در دربند مهدیشهر برگزار گردید. این ضیافت جهت آشنایی بیشتر و صله رحم کلیه همکاران و خانواده هایشان بوده است.

 

روز چهارشنبه 28 تیرماه ساعت 10 صبح گردهمایی معاونین و مدیران مالی مناطق پنجگانه سازمانهای همیاری شهرداریهای کشور به میزبانی سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان در شهمیرزاد برگزار شد که به شرح زیر می باشد:

 

روز شنبه 17 تیرماه، مهندس هروی به اتفاق آقای مولایی (معاونت مالی و اداری سازمان) و آقای مقدم (مدیر املاک و اراضی شهرکها) در محل شهرداری مهدیشهر مذاکراتی در خصوص پروژه های مشارکتی و اجرای پروژه های عمرانی شهرداری توسط سازمان همیاری با شهردار مهدیشهر ملاقات داشتند که به شرح زیرمی باشد:

 

روز سه شنبه 13 تیرماه جهت بررسی مشکلات موجود بین سازمان و محیط زیست جلسه ای با حضور مدیرکل و معاونت محیط زیست به همراه مهندس هروی و مهندس مقدم در ارتباط با مشکلات کارخانه­های مستقر در شهرک های صنعتی فجر گرمسار و جنت آباد ایوانکی تشکیل گردید که تصمیمات اتخاذ شده به شرح زیر می باشد :

 

روز دوشنبه 12 تیرماه مدیریت سازمان جناب آقای مهندس هروی در پی سفر به تهران با آقای رئیسی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران ملاقات داشته که در خصوص همکاری سازمانهای همیاری مناطق پنجگانه جهت تبادل اطلاعات و معرفی چندین سرمایه گذار جهت اجرای پروژه کیش و پیگیری قرارداد لازم خرید ماشین الات شهرداریهای استان سمنان از سازمان شهرداریهای کل کشور از طریق سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران مذاکره گردید.

 

نخستین همایش دو روزه و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در طرح های شهرداری های کشور در کیش که در تاریخ 11 تیرماه آغاز گردید و مهندس هروی نیز در آن شرکت داشتند.

 

روز چهارشنبه 31 خرداد ماه، مهندس هروی به همراه آقای مولایی معاونت مالی واداری و آقای نفیسی فر مدیر بازرگانی سازمان با شهرداریهای شاهرود، کلاته خیج و بسطام ملاقات داشتند که گزارش آن به شرح زیر می باشد :

 

درپی سفر مهندس هروی به همراه مهندس غلامی در روزهای یکشنبه و دوشنبه 27 و 28 خردادماه 1391 به منطقه آزاد کیش از پروژه 374 واحدی و مراحل اجرای آن بازدید به عمل آمد و همچنین فعالیت های دیگری نیز انجام رسید که در ذیل به آنها اشاره شده است :

 

طی جلسه روز سه شنبه 31 خرداد 1391 در دفتر تهران با حضور آقایان مهندس هروی مدیرعامل سازمان ، آریامنش معاونت محترم سرمایه گذاری سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران(مسئول قبلی دفتر سازمان در تهران) و محسنی مسئول دفتر سازمان در تهران در مورد سودآوری و همکاری و فعالیت های بیشتر سازمان برگزار گردید که موارد زیر در آن بررسی شد:

 

طی جلسه ای در مورخه 91/3/17 با حضور معاونت محترم عمرانی استاندار سمنان و اعضای هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان ضمن قدردانی از زحمات جناب آقای مهندس خراسانیان، مدیر عامل قبلی این سازمان، جناب آقای مهندس مجتبی هروی به عنوان سرپرست این سازمان معرفی گردیدند.


 

کارخانه آسفالت شهرک صنعتی جنت آباد سازمان راه اندازی گردید. و هم اکنون انواع آسفالت توپکا و بیندر با مصالح استاندارد کوهی و درصد شکستگی بالای 97% را با قیمت مناسب و شرایطی به فروش می رساند.

 

اولين جلسه شوراي معاونين و مديران سازمان همياري درسالن كنفرانس اين مجموعه با حضور مديريت محترم ،معاونين ،مديران و مسئولين دفاتر استان روز سه شنبه 16 فروردين 1390 تشكيل گرديد .

 

دومين جلسه شوراي سازمان همياري شهرداريهاي استان سمنان روز يكشنبه ساعت 18:30 در محل سالن كنفرانس سازمان با حضور جناب آقاي دكتر رهي (استاندار محترم سمنان و رئيس شوراي سازمان) و ديگر اعضاي محترم شورا و همچنين اعضاء هيئت مديره برگزار گرديد كه در اين جلسه بودجه سال 90 و مراحل پيشرفت پروژه هاي سازمان و همچنين موسسه معادن هميار توليد مورد بررسي قرار گرفت.

 

 

در دور سوم سفرهای ریاست محترم جمهور به استان سمنان ، جناب آقای ثمره هاشمی جهت پاسخگویی و حل مشکلات مردم در سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان حضور داشتند و مردم نیز برای درد دل و رفع نیاز و مشکلات خود در روز سه شنبه چهاردم دیماه 89  تا ساعت 23 به این سازمان مراجعه نمودند . همچنین در روز چهارشنبه نیز نماینده های ایشان در سازمان جهت رفع مشکلات و جواب نامه های مردم در سازمان تا ساعت 13 حضور داشتند و همکاران ما در سازمان نیز خود را خادمین مردم دانسته و به نحو شایسته پذیرای مردم عزیز هم استانی بودند.

 

موسسه معادن همیار تولید

تولید مصنوعات سنگی

تولید مصنوعات سنگی و ارائه خدمات به شهرداریها از مهمترین فعالیتهای اقتصادی مؤسسه معادن همیارتولید است. تنوع مصنوعات سنگی شامل جداول سنگی، آبنما، نیمکت، اجسام زینتی، تندیس، و غیره می باشد. با توجه به کیفیت و زیبایی ویژه این مصنوعات، شهرداریها را می توان به عنوان عمده ترین استفاده کننده از این تولیدات در سطح معابر و بوستانهای شهری برشمرد. شاید بتوان این مؤسسه را به عنوان نخستین تولیدکننده عمده جداول سنگی (با تولید حدود 250 هزار متر جدول سنگی از سال 1379 تا کنون) در کشور برشمرد. جداول سنگی در قیاس با جداول بتنی معمول، مشخصات بسیار مطلوبتری دارند و جایگزین خوبی برای آنها محسوب می شوند.

ادامه مطلب...

 

معدن سنگ آهن شیخاب

معدن سنگ آهن شيخاب، حدوداً در فاصله 65 كيلومتری شرق سمنان واقع شده است كه نزديك به 50 كيلومتر از اين مسير، راه آسفالته تهران مشهد و الباقي پس از انشعاب به طرف جنوب حدود 15 كيلومتر نيز جاده خاكي در مسير آبخوري مي‎باشد. بعد از تغییر روش استخراج، از انفجاری به روش برداشت با چکش هیدرولیکی و با توجه به استخراج رگه‌های باطله، که به صورت افقی با ضخامت‌های مختلف توسط پیمانکار انجام می‌شد، روند استخراج بهتر و عیار سنگ بالاتر رفته و امکان فروش سنگ آهن به کارخانجات سیمان افزایش یافته است.

 

ادامه مطلب...

 

مصنوعات سنگی موجود در غرفه سازمان در سومین نمایشگاه مدیریت شهری

کلیه مصنوعات موجود در غرفه سازمان که از محصولات موسسه معادن همیار تولید بود با لیست قیمت در ادامه مطلب قرار دارد، ضمنا چون قیمت ها ممکن است تغییر داشته باشد بهتر است  تماس گرفته شود:

ادامه مطلب...

 

معدن سنگ آهک مهدیشهر

معدن مهدیشهر در کیلومتر 5 جاده مهدیشهر به شهمیرزاد واقع در دربند می‌باشد، این معدن به لحاظ کیفیت سنگ آهک و موقعیت قرارگیری بسیار ایده‌آل می‌باشد. از ابتدای سال 89 به مرور نسبت به راه‌اندازی مجدد اقدام شد و نیاز به احداث و بازکردن سینه‌کارهای جدید در معدن احساس شد. بر این اساس، عملیات احداث سینه‌کار شامل 2 بلوک و 6 پله جدید به انجام پذیرفت.

ادامه مطلب...

 
مطالب بیشتر...

سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان
آدرس : سمنان - بلوار معلم شرقی (بین میدان معلم و میدان شهید مطهری) - ساختمان مرکز آموزش و پژوهش استانداری سمنان - کدپستی : 3514656549
تلفن : 02313326629 --- فکس : 02313326623