جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان سمنان

صفحه اصلی / خبرهای روز سازمان / جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان سمنان

خبر های روز

از مدیر عامل و کارکنان سازمان همیاری شهرداری های استان تقدیر و تشکر می نمایم…

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان به ریاست دکتر آشناگر، و با حضور دکتر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان و مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان و با حضور شهرداران استان بصورت ویدیو کنفرانس در محل سالن مدیریت بحران استانداری برگزار گردید .

با توجه به گزارش حسابرسی و تفریغ بودجه که توسط مدیرعامل سازمان همیاری و حسابرس سازمان مطرح گردید استاندار سمنان گفت :

طی دو سال گذشته اقدامات موثری در راستای سودآوری و افزایش سرمایه در سازمان همیاری شهرداری ها انجام شده است.

استاندار سمنان افزود: شهرداری های استان نسبت به پرداخت مطالبات و معوقات خود به سازمان همیاری شهرداری های استان در اسرع وقت اقدام کنند.

 آشناگر، استاندار سمنان روز دوشنبه ۲۶ آبان در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان سمنان با بیان اینکه به واقع سرمایه، درآمد و سودهای حاصله سازمان همیاری شهرداری های استان، به نوعی متعلق به خود شهرداری هاست، گفت: شهرداری های استان باید نسبت به پرداخت مطالبات و معوقات سازمان همیاری در اسرع وقت اقدام نمایند و در این زمینه مساعدت ویژه ای داشته باشند تا در آینده نیز شاهد سودآوری این سازمان برای استان و شهرداری ها باشیم.

وی با تقدیر از اقدامات مناسب صورت‌ گرفته طی ۲ سال اخیر در سازمان همیاری شهرداری های استان، تصریح کرد: طی دو سال گذشته اقدامات موثری در راستای سودآوری و افزایش سرمایه این سازمان صورت گرفته که جا دارد از مدیرعامل و مجموعه کارکنان این سازمان تقدیر و تشکر کنم؛ اما نیاز است تا این تلاشها تداوم داشته باشد تا آثار اقدامات گذشته صورت گرفته این سازمان در سالهای قبل تر ، ساماندهی شود.

 آشناگر در ادامه تاکید کرد: سازمان همیاری نیاز است تا در یک چارچوب مدون، دقیق، جامع، منسجم و منظم نسبت به قبول پیمانکاری طرح های عمرانی و مدیریت امور شهری شهرداری های استان اقدام کند تا بتوانیم در آینده شاهد رشد بیش از پیش این مجموعه باشیم.

استاندار سمنان در پایان خاطرنشان کرد: تجدید ارزیابی اموال و سرمایه سازمان همیاری شهرداری های استان به صورت ویژه در اسرع وقت در دستور کار قرار گیرد،چرا که این تجدید ارزیابی مبنای سودهای قابل شناسایی در آینده خواهد بود.

 

تصاویر مربوط به جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان

سمنان - بلوار پارک علم و فناوری (فرمانداری سابق ) سازمان همیاری شهرداریهای استان سمنان

۰۲۳-۳۳۳۶۱۲۸۳-۳۳۳۶۱۲۸۱

info@semnan-Hamyar.org